תנו לנו את כאב הראש שלכם

החיפוש אחרי


אתם מחליטים ללכת לייעוץ מוסיקלי אבל אתם רוצים יועץ עם ניסיון רב, כזה שמבין עניין ויכול לקחת את הסרט שלכם למקומות שלא חשבתם עליהם בכלל או לחילופין למצוא פתרון מוזיקלי לתקציב מוגבל..

הפתרון שלנו

חוץ מאוזן קשבת וכתף לבכות עליה אנחנו מציעים לכם יעוץ מוסיקלי עם יועצים מנוסים. יועצים שימצאו עבורכם את היצירה המתאימה ביותר שתהפוך את הפרסומת שלכם להצלחה גדולה. שנים רבות של ניסיון בתחום המוסיקה לפרסומות הביאה את החברה שלנו ללמוד מקרוב את הצרכים והפתרונות הנחוצים למשרדי הפרסום בארץ בתחום זה..

יועצים כמו: ליאור אבירם, דני סידס ויורם רותם הם צוות מומחים רב ניסיון בתחום המוסיקה עם שנים רבות של ייעוץ מוסיקלי ברדיו, בטלוויזיה בסרטים פרסומות ובמקומות אחרים.

גג אחד

צוות היועצים החדש שלנו יחד עם צוות המשרד הקיים בניהולו של יאיר ניצני ילווה אתכם וימצא עבורכם יצירה המתאימה הן מבחינה אומנותית והן מבחינה תקציבית. אחרי שתחליטו על היצירה המבוקשת נעבור לטפל בהשגת זכויות היוצרים.

clearance

את הטיפול בזכויות ליצירות מוזיקליות, לוגואים ודמויות לעולם הפרסום והתקשורת אנו עושים כבר למעלה מ-25 שנה תוך מענה מהיר ויעיל לכל צורך ומטרה וזאת בתוך מסגרת כספית נתונה.עם ביטוח מקצועי וליווי משפטי. אנחנו נאתר את בעלי הזכויות של כל יצירה וננהל משא ומתן תוך חתירה להצעה הטובה ביותר ללקוח. הקשרים הרבים ושמנו הטוב מבטיחים את הטיפול המקצועי הטוב ביותר.

  

עוד פתרונות

לחברתנו גישה למאגרי שירים מקוריים איכותיים ובינלאומיים הכוללים את זכויות ההקלטה ומוכנים לשימוש מהיר במחירים אטרקטיביים.

  

אם בחרתם יצירה לשימוש, אנחנו נאתר עבורכם במידת הצורך גרסת כיסוי מתוך מאגר ענק העומד לרשותנו. במידה ולא תמצאו הקלטה המתאימה לכם, נעמיד לרשותכם את האופציה לג'ינגל מקורי שיבוצע על ידי אחד מהמוסיקאים המנוסים איתם אנו עובדים.

 

לתאום עם היועצים שלנו צרו קשר: 

טלפון: 03-5617711

אי-מייל: [email protected]