יאיר ניצני מוסיקה בע"מ

יאיר ניצני מוסיקה 2004 בע"מ הנה החברה המובילה בישראל בנושא זכויות מוסיקה. החברה מייצגת את מיטב היוצרים הישראלים בכל הקשור בשימוש ביצירות מוסיקליות לעולם הפרסום והקולנוע.  

יאיר ניצני, צילום: מאיה באומל בירגר

החברה הוקמה על ידי יאיר ניצני בשנת 1990 לאחר שנים רבות בהן פעל במישורים רבים ושונים בתחום המוסיקה הישראלית. ניצני המשמש כיום כמנכ"ל החברה החל את דרכו כאיש סאונד בגלי צה"ל. הקים עם יזהר אשדות את להקת "תיסלם" ומשם עבר לחברת "הד ארצי" בה שימש בתפקידים שונים עד שמונה למנכ"ל החברה. במהלך 35 שנות פעילותו בתחום המוסיקה היה יאיר ניצני שותף בהפקת תקליטים רבים ומצליחים בינהם: הפקת הסינגלים הבינלאומיים של עופרה חזה,החתמתם של החברים של נטשה, נוער שוליים, אדם, שרון ליפשיץ וכן היה גורם מרכזי בהקמת מדיה דיירקט והפיק מספר רב מאוספיה.

במהלך הקריירה שלו היה יאיר ניצני חבר הנהלה באקו"ם. השתתף והגיש תוכניות טלוויזיה ורדיו שונות, בינהם "מה יש" "העולם הערב "תוכנית הסטירה הפופולארית "אחורי החדשות" שימש כשופט ב״כוכב נולד״ הגיש את ״קצת גבוה״ בערוץ עשר ועוד. בכל שנות פעילותו צבר ניצני מוניטין רב וקשרים בענף המוסיקה בארץ ובחו"ל.

לחברת יאיר ניצני מוסיקה 2004 בע"מ ניסיון רב שנים בנושא שימוש ואיתור יצירות מוסיקליות בפרסומות. החברה מייעצת בתחום זה למשרדי הפרסום המובילים בארץ ובעולם ובתוך כך מקדמת יצירות של היוצרים אותם היא מייצגת. צוות החברה מלווה את היוצרים מתחילת ההליך ועד סופו, החל מהמשא ומתן הראשוני דרך חתימת החוזה ועד לגביית התשלומים. החברה מעניקה ייעוץ והכוונה ליוצרים שלה במטרה להשיג עבורם את העסקה הטובה ביותר ולוודא שיעשה שימוש מתאים, ראוי והוגן ביצרותיהם. לחברה קשרים הדוקים עם מרבית משרדי הפרסום. מן הצד השני החברה בקשרים הדוקים עם מו"לים וחברות מוסיקה בארץ בעולם.

יעוץ מוזיקלי  יוצרים מיוצגים   יצירת קשר